Cvičení Aikido

Zaujalo Vás Aikido a chcete začít cvičit? Přijďte k nám! V Usagi Dojo nabízíme cvičení Aikido jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé.

Zájemce o cvičení Aikido přijímáme po celý rok, není třeba čekat na novoroční předsevzetí, či na začátek školního roku. Stačí pouze přijít na jakýkoli trénink! Ačkoli cvičení Aikido není věkově omezeno, není v současné době v našich možnostech provozovat dětský oddíl, proto je cvičení v Usagi Dojo určeno zájemcům od 15 let se souhlasem zákonného zástupce a dospělým. Děkujeme za pochopení.

Aikido pro začátečníky

Lekce pro začátečníky jsou 3x týdně a to v pondělí, ve středu a v pátek, vždy od 18:30 do 19:30 hodin. Na těchto hodinách je kladen důraz zejména na pádovou průpravu, kdy je cílem osvojit si základní pády používané při cvičení Aikido, jako je pád vpřed a pád vzad. Dále se zde naučíte základní principy a pohyby v Aikido. Nedílnou součástí lekcí pro začátečníky je i cvičení základních technik Aikido.

Na hodinách pro začátečníky na Vás nikdo nebude spěchat, tempo cvičení si přizpůsobíte na míru tak, aby jste vše v celku (tj. bez zranění) zvládli a aby jste mohli své Aikido dále rozvíjet.

Aikido pro pokročilé

Lekce pro pokročilé jsou vždy po hodinách pro začátečníky, tj. v pondělí, ve středu a v pátek, vždy od 19:30 do 20:30 hodin. Na těchto hodinách se cvičí dynamicky a kromě základních technik se cvičí i aplikace technik a práce se zbraněmi. Předpokládá se že umíte padat a znáte základní principy a pohyby používané v Aikido.

Poznámka k tréninkům

Výše uvedené rozdělení tréninků je zejména z důvodu bezpečnosti. Naším cílem není rozdělovat Aikidoka (osoby cvičící Aikido), nicméně doporučujeme navštěvovat cvičení pro pokročilé až po konzultaci s učitelem. Lekce pro začátečníky naopak doporučujeme navštěvovat pokročilým studentům, neboť není špatné si někdy zopáknout základy :).

Časy cvičení

Poplatky za Aikido Studenti Dospělí
jeden trénink 100 Kč 150 Kč
měsíc (až 12 tréninků) 500 Kč 950 Kč

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Vaše Usagi Dojo