Cvičení Aikido

Zaujalo Vás Aikido a chcete začít cvičit? Přijďte k nám! V Usagi Dojo nabízíme cvičení Aikido jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé.

Zájemce o cvičení Aikido přijímáme po celý rok, není třeba čekat na novoroční předsevzetí, či na začátek školního roku. Stačí pouze přijít na jakýkoli trénink! Ačkoli cvičení Aikido není věkově omezeno, není v současné době v našich možnostech provozovat dětský oddíl, proto je cvičení v Usagi Dojo určeno zájemcům od 15 let se souhlasem zákonného zástupce a dospělým. Děkujeme za pochopení.

Aikido pro začátečníky

Lekce pro začátečníky jsou 3x týdně a to v pondělí, ve středu a v pátek, vždy od 18:30 do 19:30 hodin. Na těchto hodinách je kladen důraz zejména na pádovou průpravu, kdy je cílem osvojit si základní pády používané při cvičení Aikido, jako je pád vpřed a pád vzad. Dále se zde naučíte základní principy a pohyby v Aikido. Nedílnou součástí lekcí pro začátečníky je i cvičení základních technik Aikido.

Na hodinách pro začátečníky na Vás nikdo nebude spěchat, tempo cvičení si přizpůsobíte na míru tak, aby jste vše v celku (tj. bez zranění) zvládli a aby jste mohli své Aikido dále rozvíjet.

Aikido pro pokročilé

Lekce pro pokročilé jsou vždy po hodinách pro začátečníky, tj. v pondělí, ve středu a v pátek, vždy od 19:30 do 20:30 hodin. Na těchto hodinách se cvičí dynamicky a kromě základních technik se cvičí i aplikace technik a práce se zbraněmi. Předpokládá se že umíte padat a znáte základní principy a pohyby používané v Aikido.

Poznámka k tréninkům

Výše uvedené rozdělení tréninků je zejména z důvodu bezpečnosti. Naším cílem není rozdělovat Aikidoka (osoby cvičící Aikido), nicméně doporučujeme navštěvovat cvičení pro pokročilé až po konzultaci s učitelem. Lekce pro začátečníky naopak doporučujeme navštěvovat pokročilým studentům, neboť není špatné si někdy zopáknout základy :).

Časy cvičení

Poplatky za Aikido Studenti Dospělí
jeden trénink 100 Kč 150 Kč
měsíc (až 12 tréninků) 500 Kč 950 Kč

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Vaše Usagi Dojo

Translate »